+38 063 106 54 98
Прийом заявок 24/7
Перезвонити Вам?

Натяжні стелі ціна

Фіксована ціна! Чесна ціна без доплат за «виїзд», «шурупи» і тд. Всі ціни затверджуються до початку робіт!!!

Найменування послуг Ціна
Глянцеві натяжні стелі 210 грн. / 1 м. кв.
Глянцеві натяжні стелі менша сторона від 3.2 м. 260 грн. / 1 м. кв.
Матові натяжні стелі 210 грн. / 1 м. кв.
Матові натяжні стелі менша сторона від 3.2 м. 260 грн. / 1 м. кв.
Сатинові натяжні стелі 210 грн. / 1 м. кв.
Сатинові натяжні стелі менша сторона від 3.2 м. 260 грн. / 1 м. кв.
Вставка по контуру 40 грн. / пог. м.
Закладна люстра 200 грн.
Закладна світильник 130 грн.
Обхід труби 130 грн.
Закладна для карнізу 450 грн.
Гардина 370 грн. / пог. м.
Спай прямий 190 грн. / 1 пог. м.
Спай криволінійний 300 грн. / 1 пог. м.
Натяжні стелі з фотодруком 790 грн / м. кв.

Берем в роботу навіть малі кімнати, мінімальне замовлення 2000 грн.

Онлайн розрахунок

Калькулятор дозволяє зробити приблизний розрахунок вартості натяжної стелі (глянець, мат, сатин). Ціна вказана з монтажем, чесна ціна без доплат за «виїзд», «шурупи» і тд.

1. Розміри
Неверный ввод

Неверный ввод

2. Освітлення

3. Інше


4. Орієнтовна вартість від
Неверный ввод

Ціна залежить від багатьох факторів, тому точна вартість розраховується індивідуально під час заміру. Замір і розрахунок безкоштовний.

Замовити безкоштовний замір і розрахунок

❓ Як розрахувати повну вартість натяжної стелі?

Для розрахунку повної вартості натяжної стелі варто:

1.Розрахувати площу кімнати і помножити її на вартість полотна.

Порада. Враховуйте тип обраного полотна і довжину меншої сторони. Стелі з меншою стороною більше 3.2 м вважаються широкоформатними і мають свою ціну.

2. Додати до вартості за загальну площу:

  • Точки освітлення - люстри і світильники.
  • Обхід труб опалення та водопостачання.
  • Декоративний короб - ділянки з наявністю декоративних елементів хвиль, кіл, овалів вважається окремо і залежить від їх довжини в пог.м.

Актуальні ціни на полотно і заставні дивіться на сторінці Ціни . Також Ви можете розрахувати приблизну вартість на сторінці Калькулятор

Точну фіксовану вартість майстер розраховує після вимірів на місці.

Замовити заміри

❓ Скільки часу займає монтаж натяжної стелі?

Монтаж натяжної стелі для однієї кімнати триває 2-3 години. Загальний час від отримання заявки до готової стелі 4-5 днів. Заміри 1 день, 2-3 дні виробництво та доставка, 1 день монтаж.

❓ Колір впливає на вартість?

Колір на вартість не впливає. Ви можете обрати будь який колір та матеріал що Вам подобається.

❓ Як підтримувати натяжну стелю в чистоті?

Для підтримки натяжної стелі в чистоті її варто протирати 1-2 рази в рік сухою ганчіркою з мікрофібри.

Дивлячись на ціни на натяжні стелі більшість людей не знають, що існує різниця в ціні між стандартними та натяжними стелями. Перш ніж захоплюватися економією грошей, не поспішайте побачити відмінності. Стандартні стелі можуть бути дорогими. Його встановлення коштує дорожче. Вам потрібно врахувати вартість робочої сили у ціну, яку ви платите.

Після того, як ви чітко зрозуміли різницю між стандартними та натяжними стелями, вам слід подумати, який тип найкраще доповнить ваш будинок. Ви просто хочете мати вигляд стелі або хочете переконатися, що він має відповідну підтримку для ваших потреб? Наприклад, якщо ви влаштовуєте новий будинок, можливо, у вас не виникне проблем із вагою зайвої ваги на стелі. Однак, якщо ви додаєте доповнення до існуючого будинку, ви можете розглянути додаткову стабільність, яку робить хороша розтяжка.

Найкраще, коли потрібно вирішити, який тип стелі найкраще підійде, - це скласти список усього, що ви шукаєте в новій стелі. Подумайте про джерело світла, форму та розмір та будь-які особливі особливості, які ви хотіли б. Якщо ви просто шукаєте щось, щоб додати якогось персонажа у свій простір, вам може знадобитися лише скласти список предметів, які ви дійсно хочете.

Отримавши свій список, вам потрібно знайти підрядника, який має досвід у встановленні таких видів стель. Є підрядники, які спеціалізуються лише на цьому виді робіт. Якщо ви вибрали когось із цих людей для встановлення вашої нової стелі, вони повинні прийти і дати вам безкоштовну оцінку. Потім вони проведуть вас через всю роботу, яка буде пов’язана з цією роботою. Вони повинні включати вартість матеріалів, а також вартість праці. Якщо ви вирішите, що зараз не можете дозволити собі повну вартість роботи, вам слід повідомити підрядника, щоб він міг допомогти вам визначити ціну, яку ви можете собі дозволити.

Також слід переконатися, що ви обираєте правильний тип стелі для свого будинку. Наприклад, якщо ваш будинок складається з двох поверхів, ви не хочете встановлювати стелю у формі піраміди. Це буде просто виглядати дивним і липким. Однак, якщо ваші стелі просто двоповерхові, а у вас велика стеля, ви можете отримати такий, який буде виглядати красиво, навіть якщо він високий у два поверхи.

Пам’ятайте, що найнявши підрядника, ви все одно несете відповідальність за будь-які пов’язані з цим витрати. Сюди входять будь-які перевитрати або витрати, які ви не врахували. Ви повинні бути впевнені, що прочитали всі дрібні шрифти, щоб у підсумку не заплатити більше, ніж вартує робота. Якщо підрядник просить у вас повернути додаткові гроші, обов’язково повідомте йому, чому. Це ваша відповідальність.

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

+38 063 106 54 98

Телефонуйте або
залишайте заявку

+38 063 106 54 98

Неверный ввод