Натяжні стелі для ванної та туалету

Ванна - це місце, де постійно відбувається перепад температури і вологості, а натяжна стелю спочатку придумували для такого агресивного середовища. Вона не боїться ні підвищеної вологості, ні перепадів температур.

Етапи роботи

 1. Заміри та розрахунок
  Майстер виконає точні заміри та порадить матеріал який краще підійде для Вашого випадку. Термін 1-2 години.
 2. Виробництво та доставка
  Розкрій натяжної полотна по кресленням Вашої стелі та доставка до Вашого дому. Термін 2-3 дні.
 3. Монтаж стелі
  Монтаж профілів по периметру задуманої конструкції, а так само заставних елементів під освітлення витяжку і т.д. Нагрівання кімнати та монтаж полотна. Термін 1 день.

Натяжні стелі за фактурою діляться на:

Приклад матової натяжної стелі

Матова стеля - дуже добре поєднується з класичним інтер'єром та прямими площинами. Підійде тим, чиї погляди можна назвати консервативними, схожий на класичну фарбовану стелю.

Приклад глянцевої натяжної стелі

Глянцева (лакова) стеля - здатна візуально зробити кімнату більше. Хороша для невеликої кімнати, ванни, басейну. Цікавий ефект може дати застосування глянсової поверхні при зонуванні кімнати.

Приклад сатинової натяжної стелі

Сатинова стеля - схожа на поверхню покриту фарбою з легким блиском. На відміну від матової поверхні, у сатину присутній легкий відображаючий ефект. Але він не дзеркальний, як у глянцю, а дуже м'який.

Кольорова палітра

Так як палітра натяжних стель має більше 100 кольорів і відтінків, Ви зможете легко підібрати необхідну Вам кольорову гаму. На етапі виконання замірів майстер ознайомить Вас з каталогом продукції та порадить який варіант підійде саме Вам.

Результати нашої роботи

Ціна натяжних стель для ванної та туалету

!!! Акція до кінця зими 190 грн. / 1 м. кв. - натяжна стеля стандарт - матові, глянцеві, сатинові, вся палітра кольорів!!!

Глянцеві натяжні стелі
200 190 грн. / 1 м. кв.
Глянцеві натяжні стелі ширина від 3.2 м.
240 грн. / 1 м. кв.
Матові натяжні стелі
200 190 грн. / 1 м. кв.
Матові натяжні стелі ширина від 3.2 м.
240 грн. / 1 м. кв.
Сатинові натяжні стелі
200 190 грн. / 1 м. кв.
Сатинові натяжні стелі ширина від 3.2 м.
240 грн. / 1 м. кв.
Вставка по контуру
40 грн. / пог. м.
Закладна люстра
200 грн.
Закладна світильник
130 грн.
Обхід труби
130 грн.
Закладна для карнізу
450 грн.
Гардина
370 грн. / пог. м.

Фіксована ціна! Чесна ціна без доплат за «виїзд», «шурупи» і тд. Всі ціни затверджуються до початку робіт!!!

Онлайн розрахунок

Калькулятор дозволяє зробити приблизний розрахунок вартості натяжної стелі (глянець, мат, сатин). Ціна вказана з монтажем, чесна ціна без доплат за «виїзд», «шурупи» і тд.

1. Розміри
Неверный ввод

Неверный ввод

2. Освітлення

3. Інше


4. Орієнтовна вартість від
Неверный ввод

Ціна залежить від багатьох факторів, тому точна вартість розраховується індивідуально під час заміру. Замір і розрахунок безкоштовний.

Замовити безкоштовний замір і розрахунок

Відповіді на популярні питання

✅ Як розрахувати повну вартість натяжної стелі?

Для розрахунку повної вартості натяжної стелі варто до загальної площі додати:

 • Точки освітлення - люстри та світильники.
 • Обхід труб опалення та водопостачання.
 • Декоративний короб - ділянки з наявністю декоративних елементів хвиль, кіл, овалів рахується окремо та залежить від їх довжини в пог.м.

✅ Скільки часу займає монтаж натяжної стелі?

Монтаж натяжної стелі для однієї кімнати триває 2-3 години. Загальний час від отримання заявки до готової стелі 4-5 днів. Заміри 1 день, 2-3 дні виробництво та доставка, 1 день монтаж.

✅ Колір впливає на вартість?

Колір на вартість не впливає. Ви можете обрати будь який колір та матеріал що Вам подобається.

Ванна кімната займає важливу роль у нашому повсякденному житті. Тут ми отримуємо ранковий заряд бадьорості і ввечері розслабляємося в теплій ванні після важкого трудового дня, тому до дизайну ванної кімнати потрібно підходити дуже відповідально, ретельно продумуючи не тільки загальний інтер'єр, але і дрібні деталі - як то висвітлення, колірну гамму і звичайно ж стеля.

Наша компанія з усією відповідальністю заявляє: нічого кращого, ніж натяжна стеля в ванну кімнату ще не придумало людство.

Натяжна стеля прекрасно себе буде почувати навіть якщо Вас заллють сусіди зверху. Властивості натяжної стелі такі, що він витримує навантаження в 100 літрів води на 1 кв.метр., Так що при потопі, полотно збирає в собі всю воду, не даючи просочиться їй через стелю, а після зливу води через спеціальний отвір, натяжна стеля займає своє початкове положення, що економить Ваші нерви, гроші і звичайно ж роботу по ремонту Вашого приміщення.

Ми радить встановлювати в ванні кімнати глянцеві натяжні стелі, так як вони мають хороші відбивні властивості і візуально збільшують приміщення, що важливо в наших малогабаритних ваннах.

Так само натяжні стелі - це ідеальний варіант для басейнів. Де так само підвищена вологість.

Наша компанія дає гарантію на натяжна стеля - 12 років, однак це зовсім не межа. Натяжна стеля простоїть і 20 і 30 років без зміни своїх функцій і буде радувати Вас і Ваших гостей своєю чарівною красою.

Залишилися питання?
Телефонуйте прямо зараз!

+38 063 106 54 98

Телефонуйте або
залишайте заявку

+38 063 106 54 98

Неверный ввод